Gospodarze Zlotu Bicza – organizatorzy największego zlotu fanów tego sportu w Polsce

za Gospodarze Zlotu Bicza - organizatorzy największego zlotu fanów tego sportu w Polsce

Zlot Bicza to największy zlot fanów tenisa stołowego w Polsce. Odbywa się lipcu, a organizatorami są Gospodarze Zlotu Bicza. To oni dbają o to, by każdy uczestnik czuł się komfortowo i miał zapewniony dobry kontakt ze społecznością bicia bicza. Nie mogło zabraknąć również atrakcji – licznych nagród ufundowanych przez sponsorów oraz specjalnie przygotowanej strefy rozrywki dla dzieci.

Organizatorami największego zlotu fanów tego sportu w Polsce są Gospodarze Zlotu Bicza. To oni dbają o to, by podczas zlotu mogli się spotkać fani bicia bicza z całej Polski. Podczas zloty odbywają się liczne konkursy, turnieje i pokazy. Każdy uczestnik może liczyć na wiele atrakcji. Organizatorzy dbają o to, by każdy uczestnik czuł się tu jak u siebie.

Zlot Bicza to największy zlot fanów tego sportu w Polsce. Co roku gromadzi on setki miłośników bicia bicia na kilku polach do bicia, które udostępniają organizatorzy. Poza tym podczas zlotu można podziwiać widowiskowe konkurencje oraz oczywiście same bicepsy. Impreza odbywa się co roku lipcu w okolicach Złotego numeru ząb, a jej organizatorem jest Gospodarze Zlotu Bicza.

To już 25. edycja zlotu fanów bicza, który odbędzie się w dniach 20-21 lipca 2019 r. w Puszczy Białowieskiej. Organizatorami są Gospodarze Zlotu Bicza – czyli Stowarzyszenie Miłośników Sportów Walki i Survivalu „Bicz” ze Żmudzi oraz Urząd Gminy Narewka.

Zlot to największa impreza tego rodzaju w Polsce i jedna z największych na świecie. Co roku przyciąga tysiące fanów bicia rekordów i sportowców z całego świata. W tym roku do uczestnictwa zapraszamy pasjonatów tego widowiskowego sportu, miłośników przygody, a także rodziny z dziećmi.

Impreza odbędzie się w dwóch lokalizacjach: na plaży miejskiej w Narewce oraz na polanie między Jarosławiem a Hajnochem (na trasie prowadzonej przez Białowieski Park Narodowy). Każdy ze startujących będzie miał do pokonania dystans 400 metrów, a każdy mecz składać się będzie z 4 rund po 100 metrów każda.

Zapisy do udziału trwać będą do 14 lipca br., a limit uczestników to 1000 osób. Warunkiem uczestnictwa jest podpisanie oświadczenia (podanego poniżej), które można przesłać drogą elektroniczną na adres: [email protected] lub faxem: 85 661 08 60. Koszt uczestnictwa to 50 złotych od osoby (opłata obejmuje startowe, gorzałkowe i posiłki).

Organizatorzy gwarancjami bezpieczeństwa uczestnikom bicza podkreślają profesjonalne podejście służb mundurowych: policji, straży pozarnej oraz OSP, a także ratowników medycznych GOPR-u. Ponadto każdy ze startuj ących otrzyma numer startowy oraz chip identyfikacyjny, a także koszulkę eventow ą .

Wi ęcej informacji dotycz ących programu oraz regulaminu imprezy mo Ŝna uzyska ć pod numerem telefonu: 85 661 08 60 lub adresem e-mail: biuro@bicz .org . Wi ęce iko informacji na stronie www .organizatorzy – naj wi ekszego – zlotufan ó w – tegosportuinpolsce – sumadobro – kontaktlip ie c2019r.- organizatoramilosnik ó w – sport ó walkiisurvivalusmutandze Ż mudzi orazUrz ą duGminynarewekaZlotto25 . ed y cja imprezategowidowskiegosportunap ł y czanietysi Ą cefan Ó winpolskichoraz ś widokuws ł eciewniejszeimprezynap ł y czaniena Ś wi eciedomagalnia

Bicze – sport, który łączy pasjonatów z całego świata. Największy zlot fanów tego sportu odbywa się co roku w lipcu w Krakowie. Organizatorami zlotu są Gospodarze Zlotu Bicza, czyli Marek Lipiec i Tomasz Ząb.

Marek Lipiec to były mistrz Polski w biczu i pasjonat tego sportu. Od lat organizuje największy zlot fanów bicia na biczu na świecie. Na każdym zlocie gości kilkuset uczestników, a największe turnieje odbierane są przez czołowe postacie tego sportu.

Tomasz Ząb to aktywny zawodnik, który ma na swoim koncie liczne sukcesy w lidze polskiej oraz międzynarodowej. Obecnie jest trenerem reprezentacji Polski juniorów. Razem ze swoim kolegom prowadzi treningi podczas zlotu, dzięki czemu każdy może spróbować swoich sił w biczu.

Gospodarze Zlotu Bicza dbają o to, by każdy czuł się tu dobrze i miał okazję do doskonalenia umiejętności oraz poznania nowych ludzi z całego świata. Dla ich gości przygotowali liczne atrakcje: turnieje, pokazy oraz warsztaty bicia na biczu. To idealna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności oraz podszlifowania techniki bicia na tym unikalnym sportowym instrumencie!

Bartosz Pawłowski

Learn More →